Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » [Segítség] Az iphone4-met...

[Segítség] Az iphone4-met hogyan állíthatom vissza?

Figyelt kérdés

Van egy iphone4-esem, amit külföldről és használtan szereztem, eddig remekül tudtam használni Ipod ként, de tegnap megpróbáltam visszaállítani eredeti gyári beállítások szerint de úgy, hogy az adataim ne vesszenek el belőle (képek, videók stb.) és szóval visszaállítottam és újraindította magát. De aztán már csak a hálózatra akart kapcsolódani, másat nem is hagyott csinálni, ezért felcsatlakoztam a routeremen keresztül a hálózatra és frissülni akart azt hiszem szoftverileg, ezt aztán befejezte de utána már csak a sim kártyát kéri, ami nekem sosem volt hozzá. Akármit is csinálok, még kikapcs-bekapcs után is kéri és már nem tudom Ipod-ként használni :(((

Mi lehet a megoldás?



2012. aug. 7. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha külföldi telefon, akkor kéri a kártyát. Gondolom eddig olyan szoftver volt rajta, amit lehetett függetleníteni, ezt pedig nem. a következő oldalon részletes leírást találsz, hogy visszavarázsold: ifan.hu
2012. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldódott a probléma, egy haverom ismerőse kütyü-zseni, ő egy kis apróért helyre pofozta és kiröhögött, hogy csak ennyi volt a baja. :D
2012. aug. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!