Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android böngésző? (többi lent)

Android böngésző? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan böngészőt ajánlani nekem(az operán kívűl) ami magyar, nem sok megát eszik, gyors és nem bonyolult kezelni?

Olyat amit te már régóta használsz és bevált? Köszönöm, a zöld kezeket nem sajnálom :)


2012. aug. 7. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ezt a választ várod, de az Opera a legjobb..
2012. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt használom, de van amikor behülyűl: Fehér képernyő, nem tölt..
2012. aug. 7. 10:35
 3/5 anonim válasza:
Dolphin browser Hd. A legjobb böngésző androidra. :)
2012. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem akarok kötekedni, de szerintem az opera Android kiadása nem lett valami tökéletes... :S jah, előző voltam
2012. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül letöltöttem a Google chrome-ot, nagyon tetszik, nagyon okos és szép, ez lesz wifivel használva, és sima adatforgalommal pedig az Opera Mini Next web browser. Van 1-2 kisebb hibája mint fentebb írtam, de a mb-okat nem zabálja annyira :) köszi még 1x :)
2012. aug. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!