Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone cserekészülék, ha...

IPhone cserekészülék, ha világgaranciás?

Figyelt kérdés

Van egy külföldön vett (EU) iPhone-om, nemrég költöztem vissza Magyarországra, és itt szeretném használni. Sajnos a külföldi szolgáltató addig nem függetleníti, ameddig a kinti szerződésem le nem jár. Még úgy sem tudják függetleníteni, hogy fizetek érte, ami érdekes, mert a kinti számlákat az egyik barátom fizeti, a sim-et is ő használja, tehát erre vonatkozó "problémát" a szolgáltató nem tapasztalhat.

Na, mindegy. Az iPhone-hoz még 1 évig világgarancia érvényesíthető. A kérdésem: ha beviszem az Apple-höz, kicserélik-e az iPhone-t olyanra, amit Magyarországon tudok használni? Nekem t-mobilos kellene (vagy független - de függetleníteni csak a szolgáltatónál lehet).

Sajnos a basebandje pont olyan (04.12.01), hogy unlocking hack még nem jött ki rá. Szóval van egy iPhonom, amit csak a szolgáltatóhoz kötött sim-mel tudok használni. Van ötletetek?


2012. aug. 6. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy cserélik ki :DDDD Ezt most komolyan megkérdezted? :DDDDDD
2012. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Miért cserélnék ki? Hibás? Nem.
2012. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kinn szerintem függetleníteniük kéne pénzért hűségidőn belül is. ez az egyetlen megoldás, sajnos ha például lenne rá biztosítás, és cserélni kéne, akkor is a külföldi szolgáltató dolga, tehát ugyanolyan függőt kapnál.
2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!