Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e egy Apple iPhone 3gs...

Megéri-e egy Apple iPhone 3gs 16gb-ot venni?

Figyelt kérdés
Jó még, vagy inkább az iPhone 4-et ajánljátok?

2012. aug. 6. 01:13
 1/7 anonim válasza:
Én nemrég vettem egyet 50e ft-ér használtan. imádom :) nincs sok külömbség közte és a 4 között.
2012. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző látszik nem értesz a telefonokhoz de hát mit várjunk akinek iphone van nos nem éri meg a 4 jó telefon de túl van árazva a 3gs meg nem jó és úgy van túlárazva sokkal jobb telefonok vannak ennyiért de ha mindenképpen iphone kell ott a 4
2012. aug. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 3gs-re van pénzed az is jó. Ha van 4-re akkor persze azt vedd. De annyiból amennyi egy iphone egy sokkal jobb androidos mobilt vehetsz.
2012. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
második te meg nem használatra veszed a telefont, hanem hogy az elméleti hardveres adatokkal villogj, hogy milyen bivalyerős telefonod van...valóban túl van árazva, én 40et adnék egy 3gs-ért, de bőven használható kategória...és az a vicces, hogy 3gs-en is elmennek olyan játékok, aminek androidon sokkal izmosabb hardver kell...ios viszont jóval ritkábban fagy le. de amúgy ha van pénzed vegyél 4-et inkább, nekem is az van, az is bőven jó lesz legalább másfél-2 évig, és még eladni is ellehet, megnézem én, hogy 2 év múlva például egy sgs 2 milyen áron lesz...
2012. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. aug. 6. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
3gs árához képest nem jó és miért villognák a telefonom adatával mikor még csak le se írtam ez nem villogás de miért venne valaki 3gs ha sokkal jobbak vannak annyiért ja és ez a kevesebbszer fagy hülyeség nekem fél éve van meg a telefonom és 1x nem fagyott be talán 2 volt hogy a xy programot be kellet csukni haveromnak se fagyot még le pedig neki is meg van már 1 ideje.
2012. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem! Ha tudsz inkább egy 4-et vagy egy 4s-t vegyél. Csak keress rá youtube-on, hogy mennyi a különbség a 2 között:)
2012. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!