Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjak őszig a WP8-ra?

Várjak őszig a WP8-ra?

Figyelt kérdés

Nincs telefonom (összetörtem az előző N95-ömet), de új suliba megyek városba és kéne telefon szeptemberre.

Várjak az októberi WP8-as nokiákra és ne legyen telefonom, vagy vegyek most egy telefont? Ti mit tennétek? :S



2012. aug. 5. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átmenetileg vegyél valami nagyon olcsót.
2012. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
Nemigaz, hogy nincs a szélesebb családban valami kiszuperált gagyifon, ami kitart addig. Akkor nem kell pénzt költeni.
2012. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy olyat, ami megkapja a WP8-at (Lumia 900 úgy tudom ilyen, talán 800 is), vagy gagyiphone-nal húzd ki addig, mindenképp megéri rá várni.
2012. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg a Lumia 900 at, bár nem kapja meg a Wp8 at, de főzőtt rom mal elérhető lesz, ill. a 7.8 majdnem annyit fog tudni, mint a 8.
2012. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Értse már meg mindenki, hogy Semmilyen módon nem lesz elérhető az Apollo a korábbi telókra.Se főzötten, se hivatalosan.


A WP 7 még egy WM 6.5-ös keretrendszeren futott, az Apollo-t teljesen újraírták.

A hardveres inkompatibilitással meg főleg nem lehet mit kezdeni, ezért lesz "CSAK" WP 7.8 a Lumia 900-ra is max.


Kérdező:


Azt javaslom, amit már javasoltak: szerezz be egy 2-3 ezres telót az Apollós darabokig, ha tényleg azt várod, vagy arra van szükséged.

2012. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várj inkább. Mert a mostani Lumia tulajok irigykedni fognak majd jövőre, hogy mennyi mindent megkapnak a 8-asok, a 7-es széria meg nem.
2012. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj. Mint ahogy előttem írták, sem a Lumia 900, sem egyik jelenlegi Lumia, sőt egyik jelenlegi WP7-es telefon NEM fogja megkapni a WP8-at. Lesz rájuk WP7.8, de ez egyáltalán nem tud majd annyit mint egy WP8, csak a kezelőfelület lesz ugyanolyan.
2012. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Max a Lumia tulajoknak lesz annyi előny, hogy a wp 7.8 mellé jövő év közepéig-végéig néha-néha lesz 1-2 szoftveres support, aztán az is le lesz kakkantva a gyártó és a microsoft által.
2012. aug. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell semmilyen gagyifon. Anyám qrva, aztánamit kaptam volna Iphone 4S-t kisajátította magának, mert neki 40 vlahány évesen az kell, mert ő flexes r*banc b*zdmeg.

Apámnak van egy Sony K810-e, azthiszem ezaz, régi teló azis..

2012. aug. 6. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mennyi pénzed van. Én a helyedben vennék egy Sony Xperia Sola/Go-t. Ha meg ragaszkodsz a WP-hez és a Lumia-hoz, akkor vegyél 5000-ért egy butafont és használd októberig egészséggel.

[link]

[link]

2012. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!