Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám fölhuzni a telom prociját?

Figyelt kérdés
Van egy Alcatel ot990-em és ennek alapbol 600mh-es a pricia ..az lenne a kérdésem hogy milyen programal tudnám fölhuzni és mennyire?
2012. aug. 4. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmivel. Vagyis még ha valamivel tudnád is, nem fog számítani, a telefonod nem azért szar, mert kicsi az órajel, hanem mert szar az utasításkészlet (ARMv6).
2012. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szar csak láttam egy kérdésben hogy fölhuzták egy androidos programma 1.2 Ghz-re egy telo prciát (800mhz-röl) és gondoltam én is kiprobálhatnám
2012. aug. 6. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nem szar? A telefonod? Lehet, hogy annyira nem gáz, de elég öreg már a hardver alatta, sok program már el sem indul rajta.

Az ARMv6 viszont egyértelműen szar, és akármit csinálsz vele, nem lesz gyorsabb.

És lehet húzni (de 800-ról 1200-ra elég veszélyes, szerintem az a telefon hamar elfüstöl), de ahogy már írtam: felesleges.

2012. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!