Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok küldeni linkeket,...

Tudnátok küldeni linkeket, ahonnan Androidos vírus írtókat tudok le tölteni ingyenesen? Lehetőleg ne a leg gagyibbat pls. (a google play ról nem jó. )

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Felesleges a vírusirtó androidra.
2012. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert? Most ki tudja ,hogy mit hagytam véletlen figyelmen kívűl ,ami káros a telefonra?
2012. aug. 3. 23:57
 3/9 anonim ***** válasza:
1.5 éve androidozok, soha semmi baja nem volt. De ha mégis beszopnál valamit, pár mozdulattal újra tudod telepíteni, rendszeres backuppal még sms-t/telefonszámot se vesztesz.
2012. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az hogyan kell?
2012. aug. 4. 00:32
 5/9 anonim ***** válasza:

A telefonszámokat a névjegyzékben tudod lementeni, az sms-eket meg ezzel:

[link]

Ha az újratelepítésre gondoltál, az minden telefonnál más.

2012. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy Jolinar is mondta, túl sok értelme nincs az androidos vírusirtónak, egyébként a legjobb szerintem az avast mobile security.Playről szedhető le ez is, de nem értem mi a bajod azzal, hogy onnan kellene letölteni?!...
2012. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Playról nem enged semmit leszedni az a bajom..be vagyok jelentkezve a Google fiókba meg minden. És amikor rá megyek valamelyik ingyemes alkalmazásnál ,h install ,akkor semmit nem csinál.
2012. aug. 4. 07:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Menü-beállítások-alkalmazások-alkalmazások kezelése-google play áruház- adatok törlése/gyorsítótár törlése/frissítések törlése.


Ha ezután sem enged letölteni, akkor hard reset, annak meg kell oldania.

Ha annyira nem zavar, akkor meg google és a netről összehalászod azt, ami kell.

2012. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ez se jó..nem tom mi a baja. Mint ha a Google fiókommal lenne baja.. Pedig még újjat is regeltem és avval is baja van..nem értem.
2012. aug. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!