Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lesz használhatatlan a...

Miért lesz használhatatlan a rendszer?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

A tegnapi nap folyamán nyittattam a telefonom bootloaderét. (SE Live) Így lehetőségem nyílt kernelcserére, amit meg is tettem. Újra feltettem a gyári romot is, amit rootoltam szerkesztgettem az xda oldalán található dolgokból, és végül késznek ítéltem. Nagyon jól működött, hasított szinte. Aztán eszembe jutott, hogy a komolyabb játékok szaggatását is kiküszöbölhetem mostmár, hisz húzhatom a CPU-t. Félve, de fel is tettem a SetCPU nevű programot. Húztam rajta 2 lépésben 200mhz-et, stabilnak bizonyult, és nem melegedett jobban játék alatt sem. Aztán délután zenét akartam volna hallgatni, de egy eléggé irritáló dolog ezt tönkretette. Zene közben a rendszer lekeverte a zenét egy olyan hang kíséretében, mintha egy fazekat leejtettünk volna a pincében. Egy pillanat múlva ismét rendesen szólt, majd megint kezdte. És nem tudom elképzelni, mi baja a rendszernek. A minimális órajelet nem vettem lejjebb, sőt, a hiba után még feljebb is vettem, de hiába. Járathatom akár 400Mhz-en, akár 1.9Ghz-en, ezt csinálja. Semmi mást nem állítottam. Mégis mi lehet a gond?


Infó:

Mobil: SE Live (WT19i)

Kernel: KRsH v3 ICS

Szoftver: Módosított 4.0.4



2012. aug. 3. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Tedd vissza az eredeti romot, és vidd el szervízbe!

Elméletileg nem tudják lenyomozni, hogy belenyúltál a rendszerbe.

2012. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

Ha mégis rákérdeznek, mondd azt, hogy újra próbáltad rakni az EREDETI romot, az eredeti utility szoftverrel, hogy megjavuljon.

2012. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, ez eléggé necces lesz, mivel az IMEI matricán látszik a testpointos beavatkozás helye. De a tippet mindenképp köszönöm.
2012. aug. 4. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha visszaállítod az órajelet az eredetire, akkor is csinálja?
2012. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd vissza az eredet ROM-ot. Szerintem jól fog működni.
2012. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, gyári órajelen is csinálja. A rom pedig a gyári, KRsH v3 kernellel.
2012. aug. 5. 01:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben más kernelekkel is próbáltam, mint például a Rage 3.2, vagy a Mesa 1.6, de ugyan ez. Sőt, még a teljesen gyári kernelével is.
2012. aug. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!