Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt kéne vennem?...

Milyen mobilt kéne vennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a hosszúságért.


Eddig nem nagyon éreztem szükségét egy mobilnak, mert nem vagyok épp az a nagydumás fajta, de hát ugye ahogy mennek az évek meg jönni fog az egyetem,utána a meló, később meg egyéb más dolgok, szinte elengethetetlen, hogy hamarosan

beszerezzek egyet. De itt jön a probléma, mert ehhez a mobil dolgokhoz nem értek, kezdve azzal, hogy melyik szolgáltató, milyen gyártó, melyik fajtát, stb.,szinte semmit. Most is jelenleg az Árukeresőn keresek egy elfogathatót, vannak azért tetszetősek, de mondom, azt nem tudom pl. miben jobb a Nokia a Samsungnál vagy mitől különbözik ez az op.rendszer a másiktól vagy mi a különbség, ha van op.rendszer vagy ha nincs és még sorolhatnám. Eddig mindig és most is úgy kerestem, hogy max. 50000 Ft,akármilyen gyártó, érintőképernyős vagy klasszikus, bővíthető memória meg Wi-Fi, akármilyen op. rendszer, kijelzőméret meg kamera sose érdekelt milyen. Így például 66 készüléket adott ki, de így még bizonytalanabb vagyok, mert nem tudom miben jobb az egyik a másiktól, mik az előnyei és mik a hátrányai, stb. Most ezek után így nagyjából gondolkodtam, hogy mégis úgy milyet akarok. Nézegettem anyám mobilját (egy Nokia nemtudomhanyas milyen,amit szülinapomra kaptam,de végül neki adtam),övén úgy van, hogy van az a két "vonalas" gomb, alattuk a hívás fogadás/nem fogadás meg középen egy nagyobb,amivel lehet fel le balra jobbra mozogni,én valahogy mindig ezt a fajta kiosztást szoktam meg és jó lenne, ha az én mobilomban is ez lenne. Gondolkodtam még azon is,hogy legyen billentyűzetes, mivel írni jobban

szeretek (gondolom ez meglátszik rajtam) és általában sokat szoktam, de ez is olyan kéne legyen, mint pl. a Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duoson, amin én úgy látom,

mintha a gombok egy kicsit dudorodnának ki és az szerintem jobb,mint az, hogy az egész mobil teljesen sima felületű, mert úgy nagyobb eséllyel félregépelsz, szerintem. Érintőképernyőset nem akarok,főleg nem ilyen teljeset, a részleges az még elmegy, de ha nincs más,akkor is csak ceruzával meg védőfóliával vagyok hajlandó használni. Kép- meg videóminőséget eddig sose néztem, az csupán legyen jó minőségű, nekem csak az számít. Egy biztos, max. 50000 Ft., afelett nem akarok. Most,ahogy írom ezt a végén, a fent említett Samsungost találtam jónak, de ahogy mondtam, mindig bizonytalan vagyok.


Ezek után kérdezem tőletek,van olyan mobil, amely megfelelő lenne számomra?


19/F



2012. aug. 3. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A hatékony telefonvásárlás algoritmusa a te helyzetedben:


1. Eldöntöd melyik szolgáltatót választod ( célszerű azt választanod ahol a legtöbb olyan ember van akit hívni fogsz)

2. Megnézed mennyi pénz van a pénztárcádban, illetve mennyit szánsz rá.

3. Megveszed azt a telefont ami tetszik neked.


Ennyi kell. Semmi több. Szerintem.

2012. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-995 öt vegyél, 50k a trémobilnál, és ez a legjobb választás ennyiért.
2012. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!