Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van T-mobile Like...

Kinek van T-mobile Like díjcsomagja?

Figyelt kérdés
Ti meg vagytok vele elégedve? Például elég az 50 MB net havonta? Most a sima Like díjcsomagra gondolok, nem a Like 300-ra.
2012. aug. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az van, bő egy éve. Normál használat mellett 30-40 megánál nem fogyasztottam többet havonta (email, 0.facebook, agps, néha google), múlt hónapban viszont 95 mega fogyott, sokszor kellett google maps és telefonról gyakorikérdéseztem. 50 megánál küldenek sms-t, hogy belassul, de jól használható utána is. A belassított 45 megát 1 hét alatt használtam el, akkor már nem számított.


A havidíj csak hálózaton belül beszélhető le, vagy sms-t tudsz küldeni vele bárkinek, én a töredékét sem tudom lebeszélni, viszont mindig rá kell fizetnem, mert más hálózatba kell a legtöbbet telefonálnom. Ha te le tudnád beszélni hálózaton belül a 300-as havidíját, akkor az jobban megéri, legalább nem lassul be a net.

2012. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, csak akarok mellé venni akkor már egy alcatel OT 995-öt is. és azt is részletre, aminek a törlesztője 3000 HUF. és akkor a 3000+2490+ ami még rámegy, az úgy 6-7e forint, ami sok. ezért gondolkozom a sima like-on. Csak az a baj, hogy ha aláírom a 2 éves hűségnyilatkozatot, akkor azt hiszem, nem válthatok egy év után (amikor már kifizetem a telefont) Like 300-ra.
2012. aug. 3. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem drágábbra válthatsz. De mindegy is, ha belassítják, akkor is tudod használni. Ha pofátlan vagy, 200 megát simán le tudsz forgalmazni. :D
2012. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha díjcsomagra nem írsz alá hűságet, csak előfizetésre, akkor a díjcsomagon bármikor módosíthatsz. Nekem a sima Like mellé van egy goNet M (vagy mi, +100 MB, az a lényeg :P), mert így olcsóbb volt ugye a telefon, és végső soron a like 300 havidíjával kijövök. 150 MB nekem simán elég (50 kicsit kevés lenne, de, ha csak mailt nézel, facebook meg ilyesmi, simán elég lehet az is), a belasított is alkalmas arra, hogy böngéssz, ha lassabban is egy kicsit.
2012. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az infót mindenkinek:))
2012. aug. 3. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!