Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson X10 mini pró...

Bucy kérdése:

Sony ericsson X10 mini pró telefonra hogy tudok játékot feltenni?

Figyelt kérdés
Marketbe be kell lépni egy g-mail es fiókkal de engem nem enged be,valami nem stimmel. Ha gépről akarok programot a telefonra másolni,a memória kártyára teszi,amit aztán a telefonon nem találok! Segítsen valaki!!!!

2012. aug. 3. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellene egy fájlkezelő. Azt meg Marketről tudod beszerezni. Tehát meg kell oldanod a Marketes belépést, és akkor onnan vígan töltögethetsz kedvedre.
2012. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

telepités


Ha rajta van a kártyán az apk, akkor indítsd el a böngészőt és írd a címsorba:


file:///sdcard/xxx.apk

2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt az apk-t a neten így találom meg? Letöltöm és ráküldöm a memória kártyára,majd a teló keresőjébe írjam be amit korábban leírtál?
2012. aug. 4. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
file:///sdcard/"a telepitendő neve".apk
2012. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtörtént,ki is adta a játékot és ott azt volt hogy töltsem le. Letöltöttem,és most fogalmam sincs hogy hol van a telefonomon!!

Ilyen hülye lennék hozzá vagy tényleg ilyen bonyolult telefont vettem??

2012. aug. 7. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!