Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok kalibrálni?

Hogy tudok kalibrálni?

Figyelt kérdés
Régen nekem is ilyen telóm volt(samsung s5230),szóval tudom h hova keĺl kattingatni,ez egyik ismerősömé,és a probléma az h ha a telefonon egy pontra rámegyek ak.kb.1cm-el felette érzékeki,a menü meg legalul van szóval ha a menüre akarok menni,nem tudok mert ahoz 1cm-rel alatta kéne kattoljak,és ott már nem érintő panel van.Már nem garanciás a telefon,hogy tudnám ezt a gondot egyedül megoldani?

#telefon #Samsung #Samsung S5230 #mobil kalibrálás
2012. aug. 3. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalibrálnod kell , azt hogy hol lehet nem, tudom, de a menüben kell olyasmi legyen
2012. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítsa - ha ezután sem jó akkor rossz az érintőpanel, ki kell cserélni(típushiba)
2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy azzal is meglehetne oldani,de nem tudok belemenni a menübe se,sehova,egyedül a háttér,és a rajta lévő widgeteket tudom irányítani!!!
2012. aug. 4. 16:24
 4/5 Bogii10 válasza:

Samsung S5230 al így tudsz kalibrálni:

Menü -> Beállítások -> Telefon beállítások -> És ott lesz hogy kalibrálás. Legalább is az én S5230-amon így van :)

Pontozz ha segítettem :)

2012. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keresd ki a widgetből a telefon beállításokat és ott tudsz kalibrálni :)
2012. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!