Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tortent? Eltuntek a kepeim...

Mi tortent? Eltuntek a kepeim a telefonrol.

Figyelt kérdés
A galeriaban csak azokat mutatja amelyek a telefonon vannak.A szamitogepen (ha csatlakoztatom az USB-kabellel) megjelennek,de a telefonomon nem.Azokat amelyek a sim-en voltak, nem mutatja.Hogy tudnam oket visszatenni?
2012. aug. 2. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? A sim kártya nem tárol képeket, szerintem te a memóriakártyára gondolsz. Egyébként, ha számítógépen látszanak, akkor biztos nem lettek eltávolítva. Esetleg a telefon beállításai között nézd meg, hátha van olyan opció, hogy csak a telefonon lévő dolgokat mutassa. Például Sony Ericssonokon ez gyakori. Ha nincs ilyen, akkor a legegyszerűbb, ha kiveszed és visszarakod a memóriakártyát, újraindítod a telefont stb. :)
2012. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a memoriakartya:D bocsanat. Amugy meg regebben mindig megjelent, a tegnap valakinel csatlakoztattam a gepehez, azota nem jelenik meg. Probaltam mar,ki-be kapcsoltam, kiszedtem mindent, visszatettem, de semmi eredmeny.. :(
2012. aug. 2. 15:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy Nokia E52.
2012. aug. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!