Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia P vagy Samsung...

Sony xperia P vagy Samsung galaxy advance? Indokold is légyszi.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a Sony Xperia P,mert az áráért azt kapod amit vettél.Ennek a kinézete is jobban tetszik mint a másiké.Mindegyik samsung telefon szerintem annyira egyforma,de a Sony szerintem olyan egyedi.A kamerája is jobb a Sonynak,de ez nem annyira fontos,ha nem igazán fotózgatsz.Én inkább a Sonyit választanám,de ez a te döntésed :)
2012. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdekes amiket írtál, mivel a P drágább sokkal és szerintem annyival nem tud többet mint a samsung. a kamerája papíron jobb de mégis azt olvasom, hogy az advance jobb. és hát a kinézet az relatív szerintem ez a néhány új xperia ugyanúgy néz ki kis különbségekkel. a választ mindenesetre köszönöm, még gondolkozom rajta :D
2012. aug. 2. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a p-t vedd.

Jobb anyaghasználat (alumínium), jobb kamera, erősebb hardver, szebb kijelző, és szerintem is szebben néz ki, és egyedi, nem néptelefon.

2012. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peti831214 ***** válasza:
Már ne is haragudjatok, de a jobb kamera nem abban rejlik,h melyik hány megapixel! Elárulom nektek,h a megapixel az elkészíthető kép méretet jelenti! Ez akkor fontos, ha papírfotót akarsz készíteni a képekről! De, ha monitoron nézegeted őket, akkor egy 3,2 megapixel is bőven elég már! Amúgy meg a Galaxy Advance képei sokkal szebbek! Élesebb, kontrasztosabb, és szebb!
2012. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül az s advanace-t vettem és nem bántam meg :)
2012. szept. 1. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!