Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GAlaxy mini okosteló, hogy...

GAlaxy mini okosteló, hogy ébreszt?

Figyelt kérdés
sams.gal.mini telefonon nem tudom beállítani az ébresztést.Lehet hogy csak bekapcsolt állapotban működik?
2012. aug. 1. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy be tudd állítani az ébresztőt, meg egyáltalán ahhoz, hogy használni tudd a telefont igencsak ajánlott az, hogy be legyen kapcsolva.

Viszont ha arra gondolsz, hogy kikapcsolva nem ébreszt, hát akkor kapcsold be. Egyik androidos cucc se képes kikapcsolva ébreszteni.

2012. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen perzse az ébresztésre gondoltam a kikapcsolt állapoton.Szova nem is olyan okos telo?
2012. aug. 1. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Okosnak okos, de ha nem megy a rendszer nem megy semmi. Mint a számítógép. Ha kikapcsolod akkor azon se megy semmi.
2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden Androidos készülék CSAK bekapcsolva ébreszt.

Ha más kell, akkor vegyél csörgőórát.

Viccen kívül, minek kell kikapcsolni?

2012. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én éjjel mindíg kikapcsoltam a régit,de hát ha nincs más megoldás akkaor ezt nem fogom
2012. aug. 1. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold repülő módba.
2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!