Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICS 4. 0.4 Rootolása?

Kisvuk29 kérdése:

ICS 4. 0.4 Rootolása?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam?Úgy hallottam,hogy egy rémálom rootolni.

2012. aug. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen telefonról van szó?
2012. aug. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Xperia mini pro.Azért szeretném rootolni,hogy a teljesítménysegédet,ea játékokat és és hasonlókat ki tudjak gyomlálni.
2012. aug. 2. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:

4.0.4-et nem is lehet. akkor kellet volna amikor még 2.3 volt rajta...


Vissza lehet tenni rá 2.3-at flashtool-al, azt már lehet rootolni. a buildszám .62-nél régebbi legyen.

2012. aug. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszatettem rootoltam utána úgy frissítettem,hogy megmaradjon mindenem és mégis eltűnt a root jogom.Fentmaradt a root explorer és hasonlók,de a superuser-em eltűnt.
2012. aug. 3. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csináltál, de ha így frissíted nem tűnhet el a root.

Én nemrég még egy gyári visszaállítást is csináltam gmail cím csere miatt és így is megmaradt a superuser...


De azért lépésről lépésre a megoldás:


Flashtool-al tedd visza a .62-nél korábbi romot:


[link]


Leírás és letölthető romok a linken.


Csináld meg a rootolást:


[link]


Utána innen válaszd a második módszert (downgrade-update):


Fontos, hogy kövesd a leírást:

1. Töltsd le a ROOT-hoz szükséges zip-et

2. Csomagold ki egy mappába

3. Futtassuk a 01-local-prop.cmd és kövessük az utasításokat. A program magyar nyelven ír ki mindent.

4. Amikor végzett. kapcsoljuk ki a telefont, és frissítsük.


[link]


A frissítést ezzel csináld mindenképp (a sima frissítést válaszd, az első opciót):


[link]


Ha kész a frissítés indítsd el a telót, megvárod amíg feláll a rendszer, majd újra vissza ide:


[link]


És:

5. Futtassuk 02-push-root-files.cmd és kövessük az utasítást

6. A telefon újra indul

7. Élvezhetjük a rootolt ics-t

8. Szedjük le Play-ről a Busybox Installert és telepítsük

2012. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálni.Már a felesleges appokat ki is gyomláltam.Letöltöttem a Busybox Installer-t és most lesz egy jó rootolt ICS-em.Köszönöm a segítséget.
2012. aug. 4. 09:50
 7/7 anonim válasza:
Még nekem az lenne a kérdésem, hogy ha visszateszem a Build "4.0.2.A.0.62"-es romot a 4.04-esre, akkor elvesznek-e a beállításaim, programjaim, vagy megmaradnak? Elég sok beállítás, meg program van fönn a telefonon, nem szeretném, ha mindent elölről kéne kezdeni.
2012. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!