Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 300 MB havonta mobilra milyen?

300 MB havonta mobilra milyen?

Figyelt kérdés

Nem volt még okostelefonom, most veszem az elsőt, és olyan díjcsomagom lesz, ahol 300MB van egy hónapra az interneten.

- Maximális letöltési sebesség: 7,2 Mbit/sec

- Garantált letöltési sebesség: 2 Mbit/sec


Ez milyen?


2012. júl. 31. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz.Attól függ,hogy mennyit netezel,de ha nem használod a youtube-ot és ha nem nézel videókat akkor elégnek kell legyen :)
2012. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem szoktam, vagyis azt rendes neten érdeme sszerintem:) Én csak e-mailt nézni, facebookozni meg ilyen kisebb böngészésre használnám:) Ez mennyit vesz le? és az adatforgalom az jó, vagy lassú lesz a net? (nagyon nem értek hozzá:/)
2012. júl. 31. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
facebookra, kisebb böngészésre bőven elég lesz a 300MB ha túl használod nem lesz túlforgalmazási díj csak lelassítják a sebességet de az Opera Mobile/Mini böngészővel úgy is el lehet netezni ha már be van lassítva a neted.
2012. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!