Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudja a telefonom,...

Honnan tudja a telefonom, hogy melyik előadó zenéjét hallgatom?

Figyelt kérdés
Most például rihannától játszottam egy számot és a zenelejátszó telején egy kép volt róla. De honnan tudja hogy tőle hallgatom a számot? Nem volt megadva az előadó! XPeria S
2012. júl. 31. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ID3 Tag alapján.
2012. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SenseMe-t használod, esetleg töltöttél le zenei adatokat? Akkor szokta ezt csinálni. Csak én nem értem, hogy amit nem ismer fel biztosra, miért írja át. Legutóbb 5 Slot albumom bánta a dolgot.
2012. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy okostelefon.
2012. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csilla. Akkor az én SE Live with Walkmanem hülye gyári állapotában? :D
2012. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek a számnak az adataiban vannak megadva lehet hogy már úgy töltötted le hogy ezek az adatok hozzá voltak csatolva tehát nem a telefonod tudja hanem a számnak az adataiba van beleirva.
2012. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Nem volt megadva az előadó!"
2012. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az mp3 file a boritó képét is tartalmazza, az mutatja.
2012. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem elemzi a hanganyagot és az alapján adta meg a képet(mivel a zene címén kívül(ami nem is volt teljes) semmi nem volt megadva a számról). Egyébként letöltöttem zenei adatokat, és vagy 10 zenéhez beadta ugyanazt a képet. De ez nem lenne baj ha kicserélhetném... de ha kicserélem akkor azok amik olyanok lecserélődnek arra is:/
2012. júl. 31. 21:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan Avril Lavigine the best damn thingre és Rihanna talk that talk albumát. És csak azokhoz adta hozzá, amikhez eddig nem volt kép.
2012. júl. 31. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!