Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses vagyok a T-mobile...

Előfizetéses vagyok a T-mobile-nál? Többi lent.

Figyelt kérdés

Amikor megvettem a telóm ingyen fel tudtam menni a 0.facebook.com-ra..Aztán egyszercsak nem engedett fel semmilyen internetes oldalra.valoszinu a teló szar..:S

igy vennék újat.

Kérdésem az lenne, hogy van lehetőség vmelyik telóról ingyen netezni T mobile nál elofizetéses lévén?..Tehát nem csak a face, hanem bármi?..

(Az érintőképernyőseket nem igazán szeretem)


2012. júl. 31. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak letiltották a netelérést. Hívd fel az ügyfélszolgálatot és érdeklődj, hogy mi van.


Kérdésem az lenne, hogy van lehetőség vmelyik telóról ingyen netezni T mobile nál elofizetéses lévén?..Tehát nem csak a face, hanem bármi?..


Válts át egy olyan csomagra amiben van alapból net, vagy köss még egy netes csomagot is a jelenlegi csomagodhoz. Pl. egy gonet S vagy gonet M.

Meg persze az se árt ha wifis telefont veszel, mert akkor otthonra beszerzel egy wifi-s routert és akkor még úgy is fogsz tudni netezni, meg bárhol ahol van wifi, tudsz netezni anélkül, hogy a havi mobilnetkereted fogyasztanád.

2012. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen díjcsomagod van?
2012. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!