Vodafone probléma?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem készülékkel, hanem szolgáltatóval kapcsolatos a kérdés. Kaptam egy sms-t, miszerint 3000 Ft feltöltése esetén kapok +2000 Ft-ot, amit aktiválás után (ŐK döntik el, mikor aktiválják) 2 hétig fel tudok használni hálózaton belül. Gondoltam miért ne, úgyis feltöltés előtt voltam. Meg is jött az aktiválást bizonyító sms pár napon belül, csakhogy a pénznek nyoma sem volt. Az összes (70-es!) telefonálást és sms-t a 3000 alapfeltöltésből vonta le. Ma kaptam egy sms-t, hogy lejárt a két hét, és az egyenlegem 600 Ft. (A közben érkezett sms-ek is mind azt igazolják, hogy a 3000-ből vonta le, pl: 2789 Ft, 2543 Ft. Tehát NEM a 2000 vagy "5000" Ft-ból.) A kérdésem az lenne, hogy Ti is tapasztaltatok-e hasonlót, illetve miért történhetett ez? Gondoltam arra, hogy esetleg nekem kellett volna aktiválni, de többször is elolvastam az első sms-t, ami világosan kijelenti, hogy ők már aktiválták. Ne értsetek félre, nem a 2-3000 Ft-ról van szó, hanem arról, hogy számomra ez egy ritka bosszantó dolog.

2012. júl. 31. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennék a vodefone-ba és reklamálnék!
2012. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Vodafone probléma:

Kb. 1,5-2 hónapja csináltak egy telefonos felmérést,aki válaszolt a tesztkérdésekre,ajándékba(!!) kapott 1 hónap Zsebnet 100 opciót.Az ügyfélszolgálatos Hölgy,aki a tesztkérdéseket feltette azt mondta,amint bekapcsolják ezt az opciót küldenek egy sms-t ill. mielőtt kikapcsolnák,akkor is,és ha akarom,meghosszabbíthatom 999Ft-ért havonta.Semmilyen sms-t vagy értesítést nem kaptam,de korábban is volt már olyan,hogy nem kaptuk meg a jóváírást,amit ígértek,így nem is foglalkoztam vele.Múlt héten kaptuk meg a számlát (Vodafone Simplex előfizetés,ami 2500.- havidíj.Lenne),4800.-at számláztak.Felszámoltak 999.-et a Zsebnet opcióra,amit hozzáteszem 1 percig sem használtam,lévén,hogy nem is tudtam róla,hogy aktiválták,és még 800.-at vmi kék szám hívásáért,amit szintén nem tudok hova tenni,mert csak a családot és a barátokat hívtam,mobilon (nem emelt díjas,azt nem is engedi az előfizetésem). Ma megyek a Vodafone-hoz,már pénteken küldtem egy elmondó sms-t a Zsebnetre,azt is a net-ről hámoztam le.Meg is jött a válasz,hogy kikapcsolták.Kíváncsi vagyok mit fognak mondani.Az összes sms el van mentve,tehát nyugodtan visszanézhetik,hogy semmilyen értesítést nem kaptam.

2012. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vodafone probléma 2 (hogy 1 ne legyen elég):

Még év elején a Vodafone rendszere kicsit összezavarodott,egy általam elküldött sms-t anyukám 12x kapott meg.Rögtön bementem egy Vf üzletbe,ahol azt mondták,vagy kiszámlázzák vagy nem.Ha igen,menjünk be,írnak egy "kérelmet",hogy vonják le a köv. havi előfizetési díjból.Ez meg is történt,merthogy kiszámlázták,de azóta nem történt semmi,pedig már 3 számlát is kaptunk....Ennyit a Vodafone-ról.

2012. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez tök jó, akkor ezek szerint nem csak én jártam rosszul.. Nem is értem, hogy engedhetik meg maguknak ezeket az apró hibákat, hiszen egy eléggé ismert és elvileg megbízható szolgáltatóról van szó. Az biztos, hogy többé nem dőlök be ezeknek a csalogató ajánlatoknak. Az ügyfélszolgálatukról meg inkább ne is beszéljünk..
2012. aug. 9. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!