Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazással tudom...

4. Espada kérdése:

Milyen alkalmazással tudom elérni, hogy indavideós vidiket nézzek galaxy miniről?

Figyelt kérdés
Már mondták, hogy töltsem le az mx video playert, de van sok mx video player... Nem tudom, hogy melyik kell, hogy vigye az indavideokat.

2012. júl. 30. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a Skyfire böngészővel. Azzal talán néhány videó menni fog. Igazság szerint egy flash player lenne a legjobb, de arm6-ra nincs normálisan működő változat.
2012. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Flash kellene, de sajna arra a procira nincs, illetve ha rá is rakod, akadni fog.

A Play-ról szedd le a Skyfire böngészőt, ez az indavideót lejátsza.

2012. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Opera Mobile böngésző szépen lejátssza HTML5-tel Nokián, de szerintem Androidon is ugyan így működne.
2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az operát és a dolphint is kipróbáltam és nem jött be.....esetleg vannak még alternatívák?
2012. aug. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!