Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire birjak a HTC-k a...

Mennyire birjak a HTC-k a strapat?

Figyelt kérdés
Egy sensation XL-t szeretnek venni de elotte szeretnem tudni, hogy mennyire birjak pl az utodes.(ha veletlenul leejtodik)Hogy reagal hidegre? Meg ehhez hasonloak.
2012. júl. 30. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

XL-t ne vegyél, az nem jó telefon. Sensation XE, Evo 3D vagy One X, a többi felejtős.

Dobálni ne dobáld egyiket se, a hideg viszont nem árt nekik.

2012. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Strapabíróság:

http://www.youtube.com/watch?v=m2NYtgWYefQ


Egyébként XL-t semmiképp se vegyél, még a sima Sensation is jobb nála, vagy akkor már Sensation XE.

Esetleg ha van ennyi pénzért akkor One S.

2012. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A One S nem jó, S4 helyett S3-mal árulják és pentile-os. Bármelyik másik jobb nála.
2012. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2012. júl. 30. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Pentile matrix SGS3 óta senkit sem zavar, csak előtte ment érte a siránkozás, egyébként 250 meg ennél magasabb PPI-nél már nem olyan gáz a kép, de az IPS tényleg orrba-szájba alázza.

Ha viszont S3-mal árulják akkor már inkább Sony Xperia S, kb 10 ronggyal olcsóbb, jóval magasabb felbontás, jobb képernyő, stb.

De egyébként ahol néztem itthon boltot ott Krait magos procit írnak.

2012. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a szememnek hiszek, nem a marketingmaszlagnak. Még a Galaxy Nexus kijelzője is gagyi, pedig jobb az S3-nál, a One S meg szimplán ronda.

[link]

250 ppi már az RGB kijelzőknél is határeset, ha ágyban használod, pentile esetén legalább 400 kéne, hogy ne látsszon. Az Atrix kijelzője 275 ppi-vel már messziről is csúnya, pont emiatt nem vettem meg annak idején.

2012. júl. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Szerintem se valami jó a pentile matrix, nekem kizáró ok lenne és néznék más mobilt, meg ha AMOLED már akkor nem nézem tovább az adott telefont, de a legtöbb embert úgy néz ki nem zavarja, a 2 hónap alatt 10 millió eladott SGS3 is ezt mutatja.

2012. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember szerintem nem is tudja, hogy pentile-os az adott telefon... Eleve nem lehet racionális ember, aki Samsungot vesz. :D
2012. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!