Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egész séges hogy a samsung...

Az egész séges hogy a samsung galaxy s2 telefon 67 celsius fokos? Éget és azt irja hogy túlmelegedett. És kilapcsolni sehogy nem lehet, mert az akku éget annyira forró és az egész telefon. Mit csináljal vele? Tegyem be a fagyasztóba? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67 fokos??Az igen.Kapcsolj ki rajta minden alkalmazást ami fut és ne nyúlj hozzá egy ideig.Majd lehűl.
2012. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De,hát ez akklr is brutális.
2012. júl. 30. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki az aksit, és utána szervíz. :(
2012. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha használtam vettem és van rá 3hónap gari akkor cserélik vagy ilyesmi?
2012. júl. 30. 09:32
 5/6 petko333 ***** válasza:

67 celsius?? D: már 45 celsius is nagyon nehezen birja elviselni a mobil. akár milyen modon ha nem is tudöod szabájosan leállitani a mobilt rögtön kikell venned az akumlátor akár feszegesd ki vagy nem tudom de az akumlátor ne legyen benn aztán amikor eltudod vinn akkor szerviz!

valami nagyon nem frankó a mobiloddal lehet hogy az aku zárlatos és azért ment fel egyire.Nekem egy sony ericsson xperia mini pro mobilom van azis ha pl gta 3 játszok ami rendesen igénybe veszi a mobilt akkoris csak maximum 43 celsiusig megy fel a telefon hője


(az a baj ha valami van a mobil akujával az akár a processzort is rendesen szétb@sza meg sorolhatnám ...)

2012. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Födhöz baszta.m kiesett az aksi. Elvittem a szervízbe most értem haza. Adtak egy új aksit most 40fok fölé nem megy. Köszi.
2012. júl. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!