Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a samsung galaxy...

Elázott a samsung galaxy s-em, és most mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a gond, hogy most meg ha belerakom az akkumulátort, akkor rögtön be akar kapcsolni, de csak a kiírásig jut, utána kikapcsol és ujra próbálja. mit tegyek? ha jó sok ideig szárad megjavul? vagy szervíz?

2012. júl. 30. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mitől ázott el?


ne tedd vissza az aksit semmiképp

szedd szét darabjaira, amennyire tudod, kártya ki, memóriakártya ki, hátlap le, aksi ki, ha tél lenne azt mondanám hogy tedd a radiátor közelébe.. hajszárító is jó, de ne rakd össze legalább honlapig.


ha kiszárad, még működhet.

2012. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy beleraktad az akksit ahelyett, hogy a hátlapot levetted volna, akksi, sim, memória kártyát kivetted volna, és vagy 4-5 napig hozzá sem nyúltál volna, hanem valami jól szellőző helyen szárítottad volna, viszonylag nagy eséllyel számíthatsz arra, hogy zárlatos lett a teló.

Minimum egy alaplap + akksi csere lesz(ha az is zárlatos lett) ha tényleg így van, viszont a gari erre nem vonatkozik, úgyhogy jó mélyen a zsebedbe kell majd nyúlj.

Mindenesetre vidd szervizbe, de ez sem garantálja, hogy menthető a teló.

2012. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyém tavaly a tengerbe úszott, de telibe... Széttkaptam és egy napig hagytam. Működött, csak annyi volt a baj hogy médialejátszásnál nem szólt a hang, de kb. 2 hónap után kiesett a kezemből bicajozás közben és átt is mentem rajta megjavult és azóta szól. Idén inkább nem vittem le a tengerhez, se a közelébe.
2012. júl. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tegnap esőben jöttem haza, azért ázott el, viszont nem értem, hogy hogy tudott ennyire, mikor észrevettem, hogy átázott a gatyám, máris beleraktam egy szatyorrba, hogy ne érje több víz. amúgy az aksi akkor volt benne, mikor hazaértem, és elég lassú volt a teló felfogása kivettem az aksit és azóta csinálja ezt
2012. júl. 30. 06:25
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,, most szárítottam addíg a telót, míg forró nem lett hajszárítóval, aztán vártam míg lehül és most jó
2012. júl. 30. 06:35
 6/13 anonim ***** válasza:
éljen! :)
2012. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Később még lehet baja.Ha esetleg érte az alaplaot is a víz, hiába sikerült kiszárítani, épp elég neki annyi, hogy a korrózió elinduljon belül.

Nem akarom festeni az ördögöt a falra, de valamikor egy átvizsgáltatás nem árt majd neki.

Azért szerintem itt mindenki örül, hogy túlélte az esőt a telód, mert elég ritka jelenség. (:

2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is annyira a 3. válaszolónak is túl élte még az esést is :D
2012. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azóta megint rossz lett, elvittem szervízbe, garanciálisan megcsinálták:D:D (bár azt nem mondtam, hogy elázott volna) viszont most meg a bill.zár gombom szarXD vihetem vissza megint...
2012. aug. 7. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Aztán megjavítják, majd megint elromlik valami más...

Ha nem szedték szét, nem kapott alaplap cserét,vagy egy tisztítást és korrózió védelmet, mert nem tudták, hogy beázott, akkor szép lassan meg fog indulni a korrózió, ha érte a víz az alaplapot is, aztán egyszer majd csak végleg kiperecel.

2012. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!