Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb egy okostelefon,...

Miben jobb egy okostelefon, mint egy nem okostelefon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
okosabb
2012. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
pont ezt akaratm énis mondani XD
2012. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
24%
hát ha nem ijen semmi választ akarsz akkor adok én neked rendes választ. Legtöbb telefont egy operácios rendszer vezéri csak a régiek azok nem voltak bövithetök. az okostelefon bövithetö operácios rendszerrel bir és sok alkalmazást is tud futtatni. itt van symbian meg android meg ezek. mindegyik telefonnnak van házzá való bövithetö ugymond alkalmazások pl térképek hogy nehogy eltévedj valamerre igaz nem a legpontosabbak. van napigácio én azt birtom hogy kiirja hogy mennyi a megtett táv és a sebesség. hány mühold van körülüttem meg ilyesmi. remélem érthetö voltak. egy bunko világba legalább a telok legyenek okosak.
2012. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló mondta:


Egy okosteló a bővítményektől lesz okos, nem attól, hogy van.

Hardveres szempontból a különbség szinte minden: wifi, gps, cpu, gpu, stb.


Szoftveresen elég lehet a gyári rendszer is, de leginkább akkor lesz okos az okostelefonod, ha az a:

-jegyzetfüzeted

-időjárás jelző cuccod

-térképed

-máv menetrend füzeted, ha épp az kell

-szakácskönyved

-játékra zseb konzolod

-altrnatív elemlámpád


És minden más, amivel bővíted, ha akarod.


Marha kényelmes zsebből emailezni pl...

2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Röviden: mindenben
2012. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezek a bővítmények ingyen vannak?
2012. júl. 30. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak fizetősek is, és ingyenesek is, itt vannak reklámok is, ha kell a navigáció, akkor nokia lumiáját válaszd
2012. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És honnan lehet letölteni?
2012. júl. 30. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden OS-nek megvan a maga alkalmazáspiaca.

Az androidnak a google play, a windows phone-nak a marketplace, a nokia okostelóknak az ovi store, az iPhone-nak az Appstore, a Blackberrynek az Appworld.


A google play, appstore, ovi store, wp marketplace pl számítógépről is elérhető, és netkapcsolat kell a telóra valamilyen formában, hogy a telefonról el lehessen érni a piacokat, és le lehessen tölteni, vagy a gépről lehessen letölteni a telefonra.

2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!