Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Otimus L7 vélemények?

Dani999 kérdése:

Lg Otimus L7 vélemények?

Figyelt kérdés
átlag felhasználásra kell ,egy kis netezés(youtube,facebook) + 1-2 játék(angry birds stb...) megfelelő?
2012. júl. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
LG-t ne vegyél. Inkább Xperia P, Arc S, HTC one V
2012. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!! :D bár jó lenne megindokolni miért is nem jó,de biztos így van :D
2012. júl. 29. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Kijelző színei fakók, videofelvétel felbontása kicsi (nem HD vagy FullHD), előlapi kamera nincs,gpu elavult, microsd, headset nem tartozék, optimus felület androidon gyenge, akadozós.

Sőt, ahhoz képest, hogy 80ezerbe kerül én azt mondom, hogy a kamerája is vacak, mert csak 5MP-es. Ja és eléggé túlárazott is.


Vegyél Xperia Solát vagy Xperia P-t ennyi pénzért!

2012. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előttem lévőnek csak annyit hogy egy eléggé leoltottad ezt a telefont. annyiban javitanálak ki hogy van előlapi kamera. és nem olyan gyenge mint gondolod. igaz a procija nem a legerősebb de nem mutatkozik meg tulságosan rajta. szerintem elég jó kis telefon. nekem tökéletes:) és ugyanerre használom amit irt a kérdező.
2012. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!