Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lecserélném a mobilom az...

Ha lecserélném a mobilom az kell jelezni a szolgáltatónak?

Figyelt kérdés
Most egy sony wt19i-m van és szeretnék váltani black berry-re, mert a sonynál nem tudom kihasználni a teljes érintőképernyőt és a walkmant sem (iPodom van).Rájöttem, hogy nincs szükségem a 1Ghz-s procira, mert csak akkor szoktam játszani amikor a gépem nem működik és ez ritka dolog és amugyi csak netezére használom a telefonom (meg persze telefonálás, SMS meg minden) ezért váltanék QWERTY-re és a QWERTYsek közül is a black berryre.

2012. júl. 26. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne?

BB-t meg nem vennék a helyedben, bár csak telefonálásra nem rossz.

2012. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne rossz a BB?
2012. júl. 26. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert kb egy éve cikkeznek a folyamatos csőd felé haladásról a RIM felől, azért.

A másik, ha nincs BIS/BES előfzetés a telón, kb ez is csak egy használhatatlan, túlárazott vacak lesz.

2012. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene jelezni? Ha az új telefonod kártyafüggetlen, vagy a szolgáltatód SIM kártyáját elfogadja, akkor semmi teendőd nincs!
2012. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké :) utána néztem és megfogadom a tanácsot a BBvel kapcsolatban lehet, hogy inkább veszek egy HTC ChaCha-t
2012. júl. 26. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén nem a legjobb választás, ha mindenképp kell a fizikai billentyűzet akkor Sony Ericsson Xperia Mini Pro, ennél jobb nem hiszem, hogy van.

És ezt úgy mondom, hogy HTC a kedvenc mobilgyártóm, de nem a ChaCha miatt.

2012. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A chacha egy facebook mobil, szinte aköré építettek mindent.Nagy az osztásköz a gombok között, és jó a nyomáspontja a gomboknak, de a billentyűzeten kívül és az anyaghasználaton kívül más jó nincs benne.Hardveresen is gyenge, illetve hát a Sense, meg a rendszer se a legfrankóbb rajta.

Ahogy előttem mondták, Xperia mini pro.

HTC fanként, és Desire tulajként írom.

2012. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy írom ezt, hogy sokáig én is tüzet vizet köptem ha csak meghallottam a Blackberryt. Nemrégen viszont úgy hozta a szerencsém, hogy a kezembe került egy 9900 hosszabb távra. Nagyon pozitívan csalódtam benne. Se BES se BIS előfizetésem nincs rajta. Csak telefonnak használom a többi vacakra ott a tablet játékra meg ha akarom ott a gépem.


Érdekes módon ha csak telefonként használom 2-3 napot is kibír az aksi. De persze nem vagyok ilyen megátalkodott így éjjel nappal megy a wifi is... mert a chat programok azért jó ha működnek és a qwerty telefonnal ezeket végre szívesen használom is.


Ami nem tetszik hogy az emailekről így közvetlen értesítést nem kapok, illetve, hogy a térképet nem érem el. A többi mind megoldható.


Egy rohék offline térképet viszont előbb utóbb csak kap, ha más nem akkor a google jóvoltából egy szép napon.


Az hogy csődbemegy kizárt de előfordulhat hogy felhagy a készülékgyártással és kiadja a szolgáltatásait a többi mobil vállalatnak.

2012. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tény. Én is Blackberry tulaj lettem sok fajta érintőképernyős telefon után. Nem véletlen. Mint telefon nagyon jól helyt áll a Bold sorozat.

A csúszkás qwerty és a Bold gombsora között azért van egy "lehelletnyi" használhatóságbeli különbség. Persze van aki teljesen lap billentyűzeten is egész jól elgépel.


Ami a gond szegény BB-kel az az alkalmazáskínálat. Minőségben biztos felülmúlja a Chacát és a Minit. Van olyan alkalmazás amiről nem szeretnél lemondani?

Érdekes de engem is a térkép bosszant egyedül.

2012. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!