Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy a Samsung...

Normális, hogy a Samsung Galaxy Gio telefonom 1-2 nap alatt lemerül?

Figyelt kérdés
A készülék kb. 1 hónapos. Én úgy gondolom, hogy egy ilyen modern telefonnak, ennél sokkal több ideig kellene töltés nélkül kibírnia.

2012. júl. 26. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az okostelefonok azok ilyenek.
2012. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy egy ilyen modern telefonnak, ennél sokkal több ideig kellene töltés nélkül kibírnia.


Pont azért mert ilyen modern (bár a gio már nem annyira modern) merül ilyen gyorsan. Míg egy sima egyszerű telefonnál van egy kis kijelző amit energiával el kell látni, addig itt egy elég nagy kijelző van amit energiával el kell látni, akkor ott van az sima telefonhoz képest nagyobb processzor ami igazán energiaéhes meg persze az egyéb dolgok. Túl sok minden van belezsúfolva a telefonba amihez energia kell, de az aksik ezt nem bírják. A telefonok fejlődnek, de az aksik nem.

2012. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, csak ha már sokat fizetek érte, akkor szerintem elvárható lenne, hogy ne 1 nap alatt merüljön le.
2012. júl. 26. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen mobilom van , a 2.3.5ös Androidban már javitottak valamit az akku kezelésén, valamivel tovább tart úgy.

Amúgy a sokkal drágább mobilok is ugyanilyen gyorsan merülnek , a Galaxy S3 is

2012. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!