Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell letölteni bármit...

Hogyan kell letölteni bármit is a telefonnal?

Figyelt kérdés
(Samsung galaxy mini)ha valamit letöltök vele az eltűnik... az egyik ismerősömnek is ilyen telefonja van és azt mondja nekem hogy nem tudom hogy kell használni (ami igaz) de ő is ugyan azt csinálja mint én (legalább is azt hiszem) és neki megmaradnak az adatok amíg nekem nem.
2012. júl. 26. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hmm... talán, ha leírnád, mit csinálsz, talán elmondhatnánk, hol a hiba, de néma gyereknek anyja se érti a szavát...
2012. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ùgy csinàlom hogy be megyek a market ba és megkeresem amit le szeretnék tölteni ha az megvan akkor rámegyek és kiírja hogy letöltés le is tölti de miután kész sehol se lehet megtalálni a programot
2012. júl. 26. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
De lehet hogy nem letötés hanem telepítés... De nem tudom mert nagyon kezdő vagyok :D
2012. júl. 26. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

akor nézz utána jobban, csináld végig, írd le a lépéseket, vedd már rá a fáradságot, ha egyszer valaki más veszi a fáradságot, hogy elmagyarázza, mit és hogy kéne... - talán nem jön be az alkalmazástelepítő, vagy mi? letöltés végigmegy, aztán semmi nem indul automatikusan?

ha ez a felállás, akkor KIES, javító telepítés - nemtom, abban hogy van, de pc companion, mikor frissítést keresel manuálisan, rákérdez, akarsz-e javító telepítést csinálni, az megoldhata a gondot


másik kérdés, hogy rootolt-e a telefon, ha igen, akkor a rommal kell variálni, hogy mit, az meg romfüggő

2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. júl. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!