Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a HTC Explorer?

Hogyan működik a HTC Explorer?

Figyelt kérdés

Ma kaptam HTC Explorer nevezetű telefont, vagy már mi ez. Még sosem volt ilyen fura valamim, és ahogy gondolom, sejtitek a leírásból, nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz.


Valaki a hozzám hasonlóan értelmi fogyatékosok szintjén el tudná magyarázni, hogy működik? A használati útmutatóban sok, számomra felesleges dolgot ír, és nem találok semmit, amit ténylegesen tudnék használni is...


Előre is köszönöm! :)


2012. júl. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy androidos telefon


teszt: [link]


Android kezdőknek

[link]

2012. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit magyarázzak rajta, de ha konkrétabbat kérdezel segítek.

Így tényleg fogalmam sincs mit mondjak, amikor elsőnek volt érintős/Androidos telefonom 10 másodpercembe sem telt, hogy használni tudjam, bár nekem az valamiért a génjeimben van.


Ennyit tudok még mondani: van X (úgy tudom 7) "kezdőképernyő" vagy mi, ide pakolhatsz ki bármit, widget-eket, programokat, játékokat, stb.

Aztán van egy menü, ahol viszont mindent látsz, amit gyakran használsz érdemes kirakni a kezdőképernyőkre, hogy gyorsabban elérd őket.

De ez szerintem olyan egyértelmű, ahogy bekapcsolod és hozzányúlsz rögtön látni, szóval nem tudom mit írjak.

Bár ezen asszem Sense 3.5 van, gondolom itt is van 7 ilyen panel.

2012. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!