Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnek ebayrol iPhone 4...

Danimelo15 kérdése:

Szeretnek ebayrol iPhone 4 venni. De a legtobbre BAD ESN es sprint van irva;ez mit jelent? Tudom_e hasznalni T-mobile simmel? Vagy ki lehet e uttetni ilyesmik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, annyival olcsóbban biztos nem tudsz hozzájutni, ha igen, akkor a vám/adó miatt már ugyanott vagy, vagy többnél is.

Sprint az meg egy olyan szolgáltató, mint a T-Mobile, tehát Sprint függő, T-vel nem tudod használni.

Neked "unlocked" kell, a legolcsóbb ilyen amit találtam (16 gigás sima 4) 520 dollár, ez 125k körül lehet, erre viszont elég szép vám lehet, mivel már 22 dollár fölött kell fizetni, ez 500 dollárral a 22 fölött van, biztos nem 1 dollár lesz.

2012. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
$255 ért már viszont megéri, főleg hogy usaban vagyok és úgy viszem haza
2012. júl. 27. 04:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyiért megéri, pláne USA-ba vám meg minden nélkül, viszont ez gyanúsan olcsó.

Használt? Mert szerintem még úgy is olcsó.

2012. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg használt,de a clean ESN van a telónak,még nem érkezett meg.
2012. júl. 30. 02:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!