Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen facebook mobilon. Hogyan?

Ingyen facebook mobilon. Hogyan?

Figyelt kérdés

Így csináltam, de nem sikerült behozni.

Beírtam ide a telefonszámomat: [link]

Megjött az sms. Rámentem a facebook letöltése linkre, amit megadott. Kérte az E-mailem és jelszavamat, de azt írta ki, hogy: A biztonságos kapcsolat nem elérhető.

Pedig olyan a Telenornál Okos Mini tarifacsomagom van, amihez jár az ingyen facebook. Hogy működik ez?



2012. júl. 26. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Mobilban is beírtam, hogy 0.facebook.com, de azt írja ki, hogy:

0.facebook.com sajnos csak bizonyos mobilszolgáltatóknál támogatott, a te mobilszolgáltatódnál nem elérhető.

Ha beszélsz a mobilszolgáltatóddal, említse meg, hogy az IP címed (XX.XXX.XXX.XX) nem támogatott.


Pedig benne van a tarifacsomagomban az ingyen facebook használat...

2012. júl. 26. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:

A 0.facebook.com a T-mobile tagoknak érhető el, és ezt írja a hibaüzenet is.

Ha a Telenornál van ingyenes elérés, azt nem azon az oldalon keresztül éred el.


Ha a csomagban benne van az ingyen facebook, akkor simán a facebook.com oldalt kell elérned, amiért majd nem számolnak fel díjat. De ehhez olvasd el a felhasználási feltételeket, és mindenre választ kapsz.

2012. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elvileg én most ezt a m.facebook.com oldalt használtam 3 napig. Szóval valszeg ez nekem ingyenes?
2012. júl. 26. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Az m.facebook.com és a facebook.com között annyi a különbség, hogy az első linken a mobilra optimalizált verziót látod.


Én nem használom mobilról a Facebookot, úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy nézd meg a szerződést vagy ÁSZF-et, mert abban van leírva konkrétan hogy mire mi vonatkozik.

2012. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!