Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért nem jó a...

Szerintetek miért nem jó a Xperia x10 mini pro? Sokan mondták nem ajánlják stb (. )?!

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem x10 mini pro-m van, meg vagyok vele elégedve , gyors , kicsi, chatelni nagyon könnyű rajta.Bár belső memó lehetne több más problémája nincs.
2012. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az X10 Mini Pro, vagy az új Mini Pro?

Mert az előbbi már gyenge és öreg, míg utóbbi egy szuper telefon.

2012. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cloofer ***** válasza:

Elsőre ne hallgass, az X10 Mini Pro egy régi telefon, nagyon kicsi képernyővel, iszonyat gyenge hadrware-el, ősrégi android rendszerrel.

Helyette ajánlom az új, (nem X10) Mini Pro-t ami ugyan drágább, de meg is éri azt a + árat.

Ez 40ezer Ft.

Ha olcsóbban kell akk 25ezerért T-Mobilban Huawei Ascend Y200

2012. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem is tudtam h az x10 úgy mond "szarabb"! :S

2012. júl. 25. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz az a maga korában, de már kiöregedett.
2012. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Ahogy a többiek mondják, a hardware elég rossz. Lassú sajnos, bár feltuningolható. Felraktam egy 2.3.7es szoftvert amivel lehet sd-re telepíteni, dualtouch működik, illetve gyorsabb is a gép, de a játékok szaggatnak rajta.

Akkor éri meg, ha semmi komoly elvárásod nincs és van időd olvasgatni, oprendszereket cserélgetni rajta.

2012. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!