Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csinálják, hogy a...

Hogyan csinálják, hogy a samsung galaxy mini telefonnak, galaxy gio tudása van?

Figyelt kérdés
Láttam youtube-on egy videót, amiben egy galaxy mini-t mutattak be, de a beállításoknál a névjegynél, nem s5570 volt, hanem s5660...És az egész menü, meg minden a galaxy gio-é (s5660) volt, csak a kinézete maradt galaxy mini-é (s5570) ...

2012. júl. 25. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Átírták a bulid.prop fájlban a telefon típusát.

Amúgy a mini alapból is épp annyit tud mint gio, mind a kettő androidos és ugyan az a kezelőfelület van rajtuk.

2012. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezt a bulid.prop fájlt hol találom meg..?
2012. júl. 26. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
a system mappában. De ezt root nélkül nem fogod látni
2012. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
root az van...nem rég csináltam meg...
2012. júl. 26. 19:50
 5/10 A kérdező kommentje:
és hol van az a system? mert se a gépre csatolva, se a telefonba se találom...
2012. júl. 26. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
gépre csatolva nem is fogod megtalálni mert ez rendszermappa. Az meg nem látható gépről. Telóról is egy olyan fájlkezelőt használj ami képes belépni a belső memóriába. Mondjuk erre kb. az összes képes rootolt teló esetén. Nekem ment Astro-val, total commanderrel, meg file experttel is. De a tuti a root explorer.
2012. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Abba a fájlba nem enged változtatni semmit....azt írja ki, hogy fájlírási hiba...valami tipp van..??(hogy hogyan változtassak benne vmit is..??)
2012. júl. 26. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a box.com-os regisztráció miatt átírtam benne a típust (ezt azért kellett, mert ha SE-ről regisztráltál be akkor több tárhelyet adtak), akkor root explorrel átmásoltam egy olyan helyre amit már a gép is lát, lementettem a gépre, arról cisnáltam egy mentést, átírtam a fájlba a típust (nálad a verziószámot kell majd), visszamásoltam a telóra, és root explorrerel visszamásoltam az eredeti helyére. Persze az eredetit felülírtam. Egy újraindítás és máris az új adatok fognak megjelenni.
2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így sem enged változtatni.. =(
2012. júl. 27. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira fogsz menni egyedül vele ha megváltoztatod, hogy egy halom problémád lesz, ha marketről szedsz valamit, mert a két telefonnak nem ugyan az a felbontása... Max Gio-t éri meg Ace-nek álcázni.
2012. aug. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!