Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb gyári Sony...

Melyik a jobb gyári Sony Ericsson "agybadugós" headset az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

-Sony Ericsson MH610

[link]

-Sony Ericsson MH650

[link]

(ez a kettő eléggé egyformának néz ki csak a jack-kialakításban különbözik, de javítsatok ki ha tévedek)

-Sony Ericsson MH710

[link]

(kicsit minőségibbnek tűnik, picit drágább és talán régebbi)

A legjobb hangzású fülest keresem ebben az árkategóriában hogy lecseréljem a gyári MH410est.



2012. júl. 25. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
a sony ericsson brand megszűnt létezni, úgyhogy gondolom biztos jó lehet. vegyél beatset, de az ilyen okádék headseteknél még az alap apple füles is jobb. sőt van abból is agybadugós
2012. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

próbáltam már sima apple fülest, elég szar kb egy szinten van az MH410essel. furcsálltam is hogy 200ezer körüli telefonhoz ilyen hulladékot adnak. beatsre meg nincs 40-50ezrem, különben is mikrofonosat keresek.

2500-3500ft-ért tudom ezeket a gyárikat megvenni, ahogy néztem az utángyártottak se olcsóbbak mikrofonosban, így maradnék a gyárinál, a régi w880i-mhez is tökéletes volt a gyári agybadugós, csakhogy az új Live With Walkmanemhez ilyen gagyit adtak.

2012. júl. 25. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 Ne sértődj meg, de te hülye vagy...

Kérdező. Szerintem ennyiért inkább vegyél egy Sennheiser CX 485 típusú fülest. Nekem 4 hónapja van meg, és nagyon szeretem használni. Kényelmes, a hasonló árban levő füleseket pedig meggyalázza. Mostanában kicsivel 6.000Ft alatt van. De ha szeretnél mégis Sony Ericsson fülest, akkor ezek közül az MH710 a legjobb.

2012. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teszem hozzá, én is Live with Walkmannel használom. Igaz, mikrofonja nincs, de elég ha kiveszed a zsebedből a mobilt, mikor hívnak, és kívül is tartod a hívás végéig.
2012. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ! biztos jó választás lenne, csak egy kicsit drágább mint amennyit rászánnék. 16gbos microsdvel együtt költenék a témára olyan 6500körül,szóval a fülesre 3500 a max. Akkor úgy néz ki az MH710 lesz a jó választás.

Ha valaki esetleg mégis tud ennél jobb gyári sonyericsson/sony headsetet ilyen árban szólhat:) köszönöm

2012. júl. 25. 20:24
 6/7 anonim válasza:
2012. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

köszi, ezt a fülest láttam, csak annyi a probléma hogy nincs személyes átvétel, utánvétellel pk-val nem éri meg, előre meg nem utalok. 3400ért vettem meg pesten. 16gb-os class6os kártyát meg vateráról vettem 3100ért (dobozos, új, minőségi, kártyaadapterekkel, usb átalakítóval) szerintem jól jártam:)

2012. szept. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!