Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon olyan szép...

Melyik telefon olyan szép kijelzős mint a Galaxy Ace? 30000 forintig.

Figyelt kérdés
Eddig Galaxy Ace telefonom volt, tudom, hogy itt sokan szidjátok, de én szerettem. Két dolog fontos nekem egy telefonban, a szép kijelző és a kamerafelbontás. Mind a kettővel meg voltam elégedve. Most eladtam a telefont, mert fehér színűt szeretnék és ugyan ilyen szép felbontással bíró telefont keresek. Segítsetek. Köszönöm.
2012. júl. 24. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Szép kijelző? Galaxy Ace? Nem akartam hozzászólni, de ezt mégsem lehet szó nélkül hagyni...
2012. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szép a kijelzője, egy évig használtam teljesen meg voltam vele elégedve, élmény volt nézni. Nem értem miért kell annyit fikázni. De, ha értesz hozzá, akkor nyugodtan elmondhatod, hogy szerinted melyiknek van szép színe, ebben az árkategóriában. Köszi.
2012. júl. 24. 23:13
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Az Ace kijelzője a HVGA-k között magasan a legcsúnyább. Az megint más kérdés, hogy ekkora kijelzőre szerintem édeskevés a HVGA, de ha neked megfelelt, a Huawei Y200 a te embered. Kamerában gyengébb, de összességében sokkal jobb telefon.
2012. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

" Összességében sokkal jobb telefon. "


" Két dolog fontos nekem egy telefonban, a szép kijelző és a kamerafelbontás. "


Azért köszönöm szépen.

2012. júl. 24. 23:17
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk azért kell fikázni mert rossz? Az Ace tulajok még nem láttak szép kijelzőt. Acet 30-ért max. használtan kapsz. Ennyiért van használtan akár Desire is, annak szép képe van.
2012. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha használtban is gondolkodsz, akkor 35 körül már kapsz Motorola Defy-t, annak nagyobb a képe kicsit, és több mint 2.5× nagyobb a felbontása (és az Ace-nél és az Y200-nál is fényévekkel jobb, minden téren).
2012. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, mint fentebb említettem fehér színű készüléket szeretnék és a Huawei Y200-ból azt hiszem nincs ilyen.
2012. júl. 24. 23:18
 8/21 anonim ***** válasza:
A kamera felbontása semmit nem jelent. Egy 2 megapixeles 10 éves kompakt gép jobb képet csinál, mint a mai csodatelefonok...
2012. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Defy-ból és Desire-ből van.
2012. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A kamera felbontása pedig igazából semmit nem számít, minden az optikán múlik. És igen kevés a 320*480 pixel 3,5"-ra. Meg eleve fakó ótvar TFT- LCD van benne.
2012. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!