Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont vegyek 40-50 ezer között?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

wtf? A Galaxy Ace jobb mint a Mini Pro?

Nézzük sorjába:

-Hardver: Mini Pro nak armv7 es procija van, szval flash t is képes megjeleníteni

-Kijelző: Mini Pro javára, ugyanakkora a pixel, de mivel kisebb a Mini Pro ezért szebb

Kamera: 5mp/5mp, de a Mini Pro HD felbontásban videózik, Ace nem

Felhasználói felület: TouchWiz szörnyű, Timespace sokkal jobb/szebb, szval megint a Mini Pro a jobb

ICS: Mini Pro megkapja, Ace nem, megint a Mini Pro nyert.

Szóval jobb az Ace? :)

2012. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
szerintem a OT-995 mellet maradok valaki tapasztalat???
2012. júl. 25. 10:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Én inkább az Xperia U-t ajánlom! :)
2012. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Yupiter. válasza:


wtf? A Galaxy Ace jobb mint a Mini Pro?

Nézzük sorjába:

-Hardver: Mini Pro nak armv7 es procija van, szval flash t is képes megjeleníteni

-Kijelző: Mini Pro javára, ugyanakkora a pixel, de mivel kisebb a Mini Pro ezért szebb

Kamera: 5mp/5mp, de a Mini Pro HD felbontásban videózik, Ace nem

Felhasználói felület: TouchWiz szörnyű, Timespace sokkal jobb/szebb, szval megint a Mini Pro a jobb

ICS: Mini Pro megkapja, Ace nem, megint a Mini Pro nyert.

Szóval jobb az Ace? :)"


Nem mondtam hogy jobb :D De nekem jobban bejön. Nagyobb kejelzö, kényelmesebb... Meg lehet fogni azt a telefont. És a maga felbontásával pixelszerüen nem igazán vettem észre különbséget. A hardver meg nem minden. A X10-nek is volt pl 1GHz-es processzora, mégis jobban akadt a telefon mint aze ACE... Kamerája is 8 megapixel, de ügyesen kell vele fényképezni mert elmosódik a kép. Szóval a hardever nem visz mindent, pláne hogy anno apple az iphone 4-nél megoldotta azt szoftveresen, amit kb most látunk mutatnak a hétköznapi használatoknál az új bikaerős 2 magos mobilok. Összességében annyi a lényeg, hogy én az ACE-t választanám :)

De lehet, hogy másik 10 ember meg minit, mert ugy néz ki ahogy, meg még sorolhatnám...

2012. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egyébként az ICS se minden, mint már tudjuk. pl az xperia rayre ami hivatalos ment... 1 ray a családban, 2 ismerösöknél, mind kuk lett. napi 10-15 fagyás, ami akkulevétellel inditható ujra. hivatalos verziotol eltére visszatettem rá a gingerb-et és megint kifogástalan lett és gyors...

ettöl fuggetlenül az Xperia S-emen meg nagyon jó... :D


Xperia U-ra szavazok ezek közül a vásárláshoz!

2012. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!