Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Touch - Hogyan...

Telenor One Touch - Hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Telenor One Touch készzüléket, de még nem volt okostelefon a kezembe, semmit sem tudok róluk. Tudni fogom majd használni? Nehéz lesz-e megtanulni kezelni? Bonyolult kütyünek tűnik...

2012. júl. 23. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megveszed. Leülsz a használati utasítással a kezedben és ismerkedsz vele. Aztán a neten szépen beírod a gugliba a telefonod nevét és mellé, hogy fórumok. Onnantól kezdve olvasol- olvasol........
2012. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megfordítanám a dolgot!

Előbb az interneten megnézném a készüléket, elolvasnám a kezelési utasítását, és felmérném magamba, hogy képes leszek e én, ezt kezelni? Aki kezelt már hagyományos mobilt, annak csak egy ugrás az okos telefon.

Aki pedig úgy érzi, hogy malacnak nem kell zsebóra, az ne vegyen. De ma már gyerekek játszanak vele...

2012. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne félj ezeket a atelefonokat könnyű használni, nézz videókat youtubeon, de ne vegyél gyenge telefonokat, olcsón is lehet venni, ne samsungot, ott csak a drágábbak jók.
2012. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. de akkor tudnád ajánlani ezt a telefont? nekem az alcatellel semmi bajom, és elfogadható ára is van :)
2012. júl. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!