Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart II ára?

Vodafone Smart II ára?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Vodafone.hu-n a telefonokat és nekem ez tetszett meg.Csak attól tartok hogy ami kivan írva ár,az a webshop ára és nem az ami a boltban van.Pontosan kéne tudnom mert csak annyim van telefonra ami kivan írva (a feltöltőkártyás kellene).Köszi.:)

2012. júl. 22. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Nemrég vettem Vodafone Smart II -t :D és én 20.000-ért vettem és kaptam 5000 ft feltöltést (persze azt is ki kellett fizetni).
2012. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az ára 20990 forint, párhete vetem én is egyet.
2012. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 srác980123 válasza:
én is akarok veni de hol lehet oldalt kérek :D
2012. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is azt szeretnék venni

sztetek megéri?

kérlek írjatok h h működik ...

2013. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öreg kérdés, de ez a telefon bizonyított.

Ez a telefon volt az első okostelefonom 12 évesen.

Azt utáltam benne, hogy rengetegszer lefagyott, ezért 9. előtt inkább szereztem egy gombosat (akkoriban nagyon odavoltam a régi telókért)

Nagyon bugos, mindig az volt, az internet kezelése borzalmas (mobilnet, wifi), de mégis megbízható telefon lassan 5 éve. Igaz, már több, mint egy éve nem használom, de még mindig működik, akksi kifogástalan állapotban van. Az egész telefon le van amortizálva, már a bekapcsológomb sem jó (maga a gomb működik, de a műanyag pöcökkel baj van, kb 0,5 mm letört, és már nem lehet rendesen bekapcsolni, csak ha kiveszem a műanyag izét, és benyomom tollal), kijelző üvege megrepedt, stb.

Tervezem "felújítani" a telefont, mert nekem egy emlék.

2017. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!