Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.1 en -> Android 2.2 hu?

Android 2.1 en -> Android 2.2 hu?

Figyelt kérdés
Teclast TPad T720 3GE -re szeretnék a jelenlegi 2.1-es angol nyelvű android helyett valami magyar verziót. Nem tudom miként kezdjek hozzá, bármilyen segítséget örömmel fogadnék. Túl keveset tudok, hogy okosan kérdezzek a guglitól.

2012. júl. 22. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de eléggé optimista elvárás egy olyan táblagépre magyar android, amelyet ha beírunk a gugliba nincs magyar találat. A fiamnak Motorola Defy-je van, Magarországon vettük, a T-mobile is árulta, és nincs rá magyar android. De ezt fel is tüntetik mikor árulják. Hát, nagyjából olyan 0 % az esély hogy találsz magyar androidot erre a táblagépre.
2012. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van rajta Play akkor azon keresd meg a More Local2-t. HA meg nincs rajta Play akkor a netet keresd meg valahol és telepítsd a tabra. Lehet nem lesz egy nagy szám az a magyarítás, de legalább lesz.

Magyar nyelvű rom elég esélytelen, hogy lenne rá bármilyen formában.

2012. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Play sincs. Még market van rajta. Nem is frissül play-re. Arra gondoltam rakok rá valami "custom ROM"-ot, de diónyi agyammal nem fogom, hogy kezdjek hozzá...
2012. júl. 23. 16:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, valami újabb verziót a 2.1 helyett, mert widgetek sincsenek, így igazából nagyon fapad.
2012. júl. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!