Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 500mb-ős mobilnetem van,...

500mb-ős mobilnetem van, eddig az adathasználat 6,42, MB. Még akkor sokat netezhetek? Vagy már túlléptem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

500-ból elhasználtál alig 6,5-et. Hacsak nem az általános iskolát most kezded, fel kell tudni ismerni, hogy a különbség 493,5 MB - ennyit használhatsz még fel.

Itt nincs szó a számítástechnikai mértékegységek ismeretéről, csak hogy tudsz-e kivonni egymásból két számot, és ismered-e a nem egész számokat.

2012. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát halvány elképzelésem sincs, hogyan sikerült azt lszűrni, hogy túllépted...


Kaptál 500 MB-ot amit elhasználhatsz egy hónapban. Eddig elhasználtál 6,42MB-ot. Akkor mennyi maradt? 493,58 MB még maradt... Igen még sokat netezhetsz.


Szerintem pont az ilyenek miatt találták a túlforgalmazási díj helyetti sebességcsökkentést. Milyen díjcsomagban vagy? Van túlforgalmazási díj vagy nincs?

2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Tényleg, csak attól féltem, hogy esetleg 642 MB ment már el!
2012. júl. 21. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Tizedesvessző használata mellett lehetetlen hogy az 642 legyen.

Főleg úgy, hogy az elért adatforgalmi korlát esetén úgy lelassítanak, hogy azt biztos észrevetted volna, és arra nem tudsz forgalmazni még 142 MB-ot pluszban.

2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!