Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja? SGS II

Mi lehet a baja? SGS II

Figyelt kérdés

par napja nem mukodik a home gomb a samsung galaxy s2-mon. elozo nap este meg jo volt, reggelre meg elromlott.. mi lehet a baja? nem hiszem hogy hardverhiba, bar ki tudja... rogton ujrainditottam persze meg azota is gyakran akksit is kiszedtem egyszeruen mindent megprobaltam de meg mindig nem jo... nagyon zavaro... szerintetek mi lehet a baja? mit csinaljak vele? factory resetre is gondoltam, de rengeteg adatom van rajta(sot most is telorol irok) es remelem hogy meg lehet oldani az adatok atmentegetese es reset nelkul is... koszonom elore is es remelem tudtok segiteni :)

(egyebkent probaltam utanajarni neten es olvastam olyat is hogy valakinek szinten elromlott aztan magatol megjavult... ugyhogy hatha :D remenykedem)


2012. júl. 21. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kizárt a hardverhiba, de valószínű hogy a szoftver hibás!


"factory resetre is gondoltam"

Szóval Recovery/Főzött ROM van a telefonodon? Ha főzött ROM akkor ez egy bug. Ha Recovery van telepítve a telefonodra, akkor ajánlott egy Factory Resetet csinálni vagy gyári alaphelyzetbe állítnai a telefont! (Sok adatodat le tudsz menteni a Market-on található alkalmazásokkal!)

2012. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!