Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen fajta teló? Kép!

Ez milyen fajta teló? Kép!

Figyelt kérdés

[link]


Na, a szöveget most ne nézzétek rajta! :D Csak a mobilt! Milyen fajta? És ha ismeritek, akkor mi a véleményetek róla? Jó vagy rossz? :)


2012. júl. 20. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

iPhone 4, vagy 4S, de inkább az utóbbi.

Jónak jó, csak mint minden iStuff, ez is baromira túlárazott.

2012. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
iPhone 4 vagy 4S, nem lehet megállapítani (tudásra ugyanannyit tud a kettő szinte). Igen, jó telefon mind a kettő, nem hiába olyan elterjedt, nekem is iyen van.
2012. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem...és tényleg az! De mi a különbség a kettő között? Mert ha jól láttam mindkettő ugyan az. Vagyis egyforma.
2012. júl. 20. 23:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor Szabó Zsófinak is ilyen van a Jóban Rosszbanból! :D Hát oké. De amúgy ez már régebbi telefon vagy valami új fajta?
2012. júl. 20. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
A 4S-ben kétmagos processzor van (sokkal jobban zabálja az akkumulátort), jobb a kamerája, és van benne Siri (hangutastás, amit max. 3x fogsz használni (csak angolul/németül/franciául/japánul tud)), kicsit más a kijelzőjének a színhőmérséklete (melegebb). Minden másban ugyanaz a kettő, nincs igazán olyan, amit ne tudna akármelyik megcsinálni.
2012. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hát annyira én nem értek hozzá, hogy milyennek kell, hogy legyen belül, csak már sok mindenkinek láttam ilyet (sztároknak) és gondoltam, hogy akkor biztos menő telefon lehet! :)
2012. júl. 20. 23:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nem olyan menő amúgy, inkább átlagos, Amerikában mindenkinek ilyenje van. Ennél nem is kell, hogy tudd, milyen belül, de közben jó telefon :)
2012. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg jó drága is. Csak az a baj, hogy mindig kitalálnak valami újat, aztán meg azt se tudom melyiket vegyem meg! :D
2012. júl. 20. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Na igen, az egy dolog, hogy magyar viszonylatban drága. Különben ha nem értesz hozzá, akkor nem is biztos, hogy számít, melyiket veszed, mindkettővel boldogulni fogsz ugyanúgy.
2012. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, annyira nekem nem fontos, hogy milyen belül. :D Szerintem így is tud eleget, ha már érintős. Na, de most ez a legújabb az iPhone-tól? Vagy van újabb is? :) Amúgy külsőre tetszik, de egy darabig még nem hiszem, hogy megveszem, mert nincs rá elég pénzem. :(
2012. júl. 20. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!