Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik a pontosabb elorejelzo...

Meik a pontosabb elorejelzo szolgaltato?

Figyelt kérdés
Az accuweater, a google weather a weatherbug az msn weather vagy a the weather channel?

2012. júl. 20. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidd el, senki sem fogja tudni.

Hasonló kérdésem volt, nem nagyon tudott rá senki se válaszolni, vagyis nem tudta senki, csak találgatott.

Egyébként hatalmas különbség nem lehet, nem fogja az Accuweather azt mondani, hogy kedden 48 fok, weather channel meg hogy 12.

Accuweather-re szavazok, főleg mert órára pontosan is le van bontva, és másnapra pl. elég pontos, suli előtt szoktam nézni, láttam, hogy csak 9-10 között esik, ezért nem kellett vinni esernyőt, mert akkor úgyis suliba vagyok, és tényleg úgy is volt (lehet nem pont 9-10 körül, de nem tévedett hatalmast).

2012. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!