Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha írok valakinek facebook...

Hogyha írok valakinek facebookon aki telefonon van fenn akkor van olyan hogy nem látja az üzenetem?

Figyelt kérdés
Ráírtam valakire chat-en és nem írt vissza, de alul nem írta ki hogy elolvasta volna az üzenetem(pl. seen 23:23). Pedig egész nap telefonon van fenn. Vagy az lehet hogy több emberrel beszélt közben és nem látta az üzenetem?:O Nem szoktam telóról facebook-ozni azért kérdem, hogy mi lehet vagy hogy lehet ez.

2012. júl. 20. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet látni szerintem. Én se szoktam telóról de volt, hogy suliba egyik haveromnak elfelejtettem mondani valamit és mikor hazaértem gyorsan írtam neki akkor írt vissza. És akkor ő telóról volt.
2012. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha valaki teloval van fenn,attol meg nem biztos h facebookozik.Nekemis szoktak irni mert be van kapcsolva a telefonom es facebookrol nem vagyok kijelentkezve.
2012. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a facebook olyan hogy ha egyszer rájön valami akkor elég szarul megy.Néha ha gépen vagyok akkor se jelez ha írtak:/ Meg azokat se mutatja akik fenn vannak! De az lehet h nem nézi mert mindig fent van de ritkán csinál valamit!:D
2012. júl. 20. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen van olyan. Velem is előfordult már, hogy sem mobilon, sem gépről nem láttam az üzenetet
2012. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen gépen velem is előfordult már, de azt hittem telefonon már nem esik meg. De mit is lehet mondani erre a facebookra mostanában elég sz@r.Hol megy hol nem:/
2012. júl. 20. 18:44
 6/6 sk17i válasza:
Ha egyszer telóról bejelentkezel facebookra, akkor azt végig úgy mutatja az ismerőseidnek,h fentvagy (ha nem lépsz ki belőle, csak kikapcsolod a wifit), szal nem biztos h fentvan olyankor.
2012. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!