Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyek? Ipod 4 vagy...

Melyiket vegyek? Ipod 4 vagy Samsung Galaxy S 2

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
telefon vagy mp3.az ipodnak max. az az előnye hogy ios van rajta.szóval mindenkép s2 de inkább xperia s.
2012. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Galaxy S 2
2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telefonálni akarsz vagy játszani?
2012. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

S2.

Mind a ketto jo jatekra is, es zenehallgatasra is.

2012. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az ipod 4 az nem jó hamar tönkre megy ismerősömnek volt. A helyedben tuti a galaxyt venném sokkal jobban megéri.
2012. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem Xperia Arc S-et vegyél nekem is olyan van én nagyon szeretem. :)
2012. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy telefont 20ezerét a többi pénzt add nekem kajára :-)

Erre a hónapra meglenne a kosztpénzem :-)


Modern ember modern problémája. Jó dolgunkban már azt sem tudjuk, mi a fontos! Kifordult értékrendek! :-((

Én a helyedben vennék egy olyan mobilt, mellyel lehet telefonálni, sms-t küldeni, talán még játszani is. A többi pénzemet félretenném rosszabb napokra! Érdemes megfogadni! Nemrég még én is jól kerestem, 8 év után lapátra tettek (leépítés), nagyon jól jött a félretett pénz. Fél éve nincs munkám :-(

Gondolj bele, ez csak egy telefon. Nem ér semmit, hiszen egy év alatt elveszti teljesen az értékét. Ahogy kihozod a boltból már buktál vele 20-25%-ot.

2012. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!