Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy 4, 0 Dual...

Mit jelent az, hogy 4, 0 Dual SIM touch mobil?

Figyelt kérdés

Ez olyasmi mint a samsung, vagy a nokia?

itt itt a link a telefonról:

[link]


ez ugyanolyan mobiltelefon, mint a többi, aminek van márkája?



2012. júl. 19. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez valami Samsung Klón féleség. Semmi köze a Samsungnak csak a kinézete olyasmi. Még telefonnak is rossz.Nem ér 1 Ft-ot se.
2012. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Csúcsmobilt keresel elérhető áron? Nem is kell tovább menned!"


Én itt meg a nyelvek fesorolásánál feladtam. :)

2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen kínai hogyismondjammicsoda (nem írnám terméknek vagy telefonnak). Ismerősöm - határozott lebeszélésem ellenére vett ilyet, ilyesmit. A beltett kártyáról nem sikerült neki az összes telefonszámot beolvasni (más telón a kártyáról simán működik), aztán ha beleírt egy telefonszámot az hol megvolt, hol nem, aztán ha újra beleírta, akkor többször is megvolt ugyanaz a szám. Egyszer már frissítettek neki szoftvert, az két hét volt. Aztán szervízben is volt, hogy legalább már lehessen töltés közben is használni, mert "valami árnyékolás a töltőnél nem jó". Kína. Most megint szervízben van, mert még nem jó. A szervízbe hordással már lassan annyiban van a telefon, mint használtan egy normálisabb.
2012. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy sz@r. Egy nagy kalap sz@r.
2012. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy Samsung Galaxy S2, vagy Note KLÓN.


A kijelző mérete a 4".

Dual SIM: egyszerre két sim kártyát is képes kezelni, két hálózaton lóg egyszerre.

Touch mobil ( XD): érintőkijelzős, de ez nyilván látszik is.


Ez nem olyasmi, mint a Samu, vagy a Nokia, ezek noname kínai gyártók, akik lemásolják a népszerű telefonokat(iPhone, Blackberry, Samsung Galaxyk, Nokia E series, stb.) Viszont sokkal rosszabbak:


Ez nem okostelefon, a kijelző is rezisztív, ami azt jelenti, hogy nem az érintést, hanem a nyomást érzékeli(a plexi meg általában vékony, így gyorsan reped), silány minőség, gagyi anyaghasználat, az 5-8 Mp HD kamera csak parasztvakítás, stb.Itt van róla egy videó:


http://www.youtube.com/watch?v=-2IbGsfs1h0

2012. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek :) Am én ilyenről még nem is hallottam, szóval jó, hogy ezeket elmondtátok nekem :)
2012. júl. 19. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még nem hallottál iPhone Clone-ról, és a többi kínai tévés-dual simes csodafonról. :D
2012. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvasd végig, mitől kímélted meg magad. Ugyan ez kb, csak külsőre más:

[link]


Illetve egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=63u6b-eHYzU

A videót 91621 ismertette meg velem tegnap. Én nem tudtam a mai napig sem feldolgozni... xD

2012. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaa, azt az iPhone klónos kérdéshez linkeltem. :D


Hát bizony, megesik az ilyesmi is.Éljen a török bazár.Gondolom olcsó volt, és nem 80-100 ezer FT-nak megfelelő török lírát kellene érte kipengetni, hanem frankón lealkudva csak 50-60 ezer HUF körül mozoghat az ára.És vadi új. >:D

2012. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!