Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-on csengőhang beállítás?

IPhone-on csengőhang beállítás?

Figyelt kérdés
A felhasználói útmutatóban azt írja, hogy Beállítások > Általános > Csengőhang menüpont. De nincs olyan menüpont, hogy csengőhang. Más mód van a beállítására? Köszönöm a segítséget!!
2012. júl. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítások->hangok, azon belül van a csengőhangok. Ott lehet rezgéstől kezdve mindent beállítani.
2012. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy letöltött csengőhangot szeretnék. Abban a menüpontban amit írtál, csak a gyáriak vannak. Köszönöm
2012. júl. 19. 11:31
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:

HA töltesz le csengőhangot akkor alapból oda teszi a többi mellé, ha valahonnan máshonnan szeded le akkor először gépen itunes és úgy tudod felszinkronizálni a telefonra.

Sima Mp3 at nem támogat

2012. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben odáig eljutottam, hogy iTuneson keresztül tettem egy 30 másodperces csengőhangot a hangok mappába, csakhogy most ott akadtam el, hogy a telón belül ezt nem találom sehol :((
2012. júl. 19. 11:41
 5/6 anonim válasza:

Itt megtalálod a kellő segítséget:

[link]

2012. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tökéletes leírás van róla! Nagyon köszönöm! :)
2012. aug. 3. 00:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!