Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szovtverhibás volt a...

Ha szovtverhibás volt a telefonom (NOKIA 5130) és a nokia szervíz mejavította lehetséges, hogy újra szovtverhibás lesz, ha újra rárakjuk a zenéket?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Szovtverhiba miatt megjavította a nokia szervíz 3000-ft ért.

Kérdeztem,miért érte ez a szovtverhiba a telómat?

Azt mondták,hogy akár egy bluetoh-on átküldött fájl is lehet az oka ennek.

Pár nappal előtte tényleg küldött át a párom zenét ,amit ugye memóriakártyára mentett autómatikusan a telefon.

Azt mondták,ha újra beleteszem a memóriakártyát lehet újra ugyan ilyen baja lesz,meg kell formázni a M kártyát és úgy kell visszatenni.

Meg is formálták és visszatettem a memóriakártyát,viszont minden törlődött róla és most üres a kártya,se zene,stb. nincs rajta.

Kérdésen:

Ha újra átküldünk a bluetoh-on zenéket,többek között ugyan azokat amiket a hiba előtt már említettem,mivel ugyan azok a fájlok is átjönnek ugyanúgy pár nap múlva szovtverhibás lesz?

Vagy nem,mert megformázták a kártyát vagy mire számíthatok.

Aki ért a telefonokhoz esetleg szervízben dolgozik és az a szakmája,kérem írja már le mi lehet ?



2012. júl. 18. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha leírnád, hogy mi volt az a lágy-áru hiba ami miatt bbe kellett venni a telefont a szervizbe, lehet adna némi támpontot.

Szerintem a kékfogas zene töltés nem teszi tönkre a telefon lágy-áruját. Bár nem vagyok szervizes, de szerintem ezen a telefonon a Series40 szerű műveleti rendszer fut amit nem igazán lehet tönkre tenni azzal, ha ritmikus tartalmat töltöl kékfogon keresztül.

Szóval szerintem nyugodta lehet kékfogazni, nem lesz baja a telefon lágy-árujának.

2012. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit jelent az a lágy áru,ebben a témában?
2012. júl. 18. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben a témában ( és nem a vasalás témájában) A szoftver-t értem rajta

Ez az angol kifejezés bekerült a magyar nyelvbe. Vagy használod a szoftver kifejezést, vagy az angol software-t, de olyan, hogy szoVtver nincs.


SoftWare - LágyÁru ( szabad fordításban).


Ha ezen túltetted magad akkor koncentrálj arra mit írtam. Nem igazán lehet ezt az Os-t tönkretenni memória kártyára felmásolt médiatartalommal.


Ja, és persze: BluetoOhT. Sajnos ide nincs jópofa öltletem, nincs TOH szó az angolban! Ej, beh' kár!

2012. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!