Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jo az iphone clone?...

Mennyire jo az iphone clone? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iphone clonet,mi a véleményetek rola ? Mennyit bir,mennyire jo ? használhatosága ? kezelése ? Nincs rá sajnos most pénzem,hogy ne clonet vegyek :)
2012. júl. 18. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél nyugodtan a legjobb telefonok,nem fogod megbánni!
2012. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Vesd össze az eredetivel. Nekem is az van. Minden frankón megy rajta, az aksi üzemidőre nem találok szavakat.

Külsőre szinte megszólalásig hasonlít.

Ha meglátnak vele az utcán összesúgnak a hátam mögött "te nézd! Annál a lánynál egy iPhone van nem?"

Nagyon jó érzés. E mellett még sok előnye van. Például hogy olyan a menü elrendezése mint az igazinak így ha valaki a képernyőt látja az is elhiszi hogy igazi.

Hát nem nagyszerű?

2012. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=TUT39op2Pp8


...és ez még a jobbak közül való.


De itt egy magyar teszt:


[link]


Általában ezt a márkát, vagy a Cect-et lehet venni a vaterán.

2012. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Clone, minek??!


Az iPhonenak az elönyei: (nem vagyok almafan, de el kell ismerni)

- a minöségi anyaghasználat, hardver

- az oprendszer (és annak optimalizáltsága)

- az appstore

ezek adják a felhasználói élményt.


Egy clone esetében egyik sincs meg ezek közül!

Gagyi anyaghasználat, ócska szoftver, müködési hibák.

Ezzel még vagizni se nagyon tudsz, mert aki ismeri az rögtön tudja, hogy nem eredeti.


Ez nem olyan mint egy hamis márkajelzésű poló vagy cipő, itt használni sem lehet ugyanúgy mint az eredetit.

2012. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Utolsóra ne hallgass! Ez egy almafa! Ha ilyened van mindenki téged irigyel majd érte! Azt fogják hinni igazi appled van és pont úgy fogod tudni használni mint az igazit :D
2012. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsóra (#5)ne hallgass! Nem vagyok almafa, jedi vagyok, és harcolok, mert a Clonok támadnak!

:)

2012. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

háháhááháháháhá :D


Irigyelni fogják amiért egy hamisítvánnyal a kezében flangál a városban?Többen fognak összesúgni a háta mögött, hogy "Nézd, a hülye csórónak nincs pénze iPhone-ra, de azt hiszi, hogy ezzel a szeméttel megtéveszthet mindenkit."

Azt fogják hinni, hogy Apple cucca van?Nyilván, ha valaki kézbe veszi, nem fog rájönni, hogy nem üveg és fém borítja a telót, hanem műanyag.Gondolom mindenki annyira vak is, hogy ne vegye észre a jóval kisebb kijelzőt, a sokkal sz*rabb felbontást, meg azt a baromi nagy "PHONE" feliratot a telefon hátlapján, vagy a fordított alma logót.

Pont úgy fogja tudni használni?

Mesélj nekem arról, te hogyan tudod szinkronizálni a klón telódat az iTunes-szal?Vagy te hogy oldottad meg, hogy az angry birds, meg a temple run, meg a többi népszerű iOS játék remekül fusson a telefonon?

Egyéb iOS funkciók hogy működnek rajta?


Legalább baromságokat ne mondjál már, és a szart ne próbáld rátukmálni másra...

2012. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:D Ugyan. Itt az életérzés a lényeg! Ott a kezedben az iphonenak látszó tárgy és minden más másodlagos ilyenkor. A lényeg, hogy ez már majdnem úgy néz ki! Nem?
2012. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Viccen kívül a srácnak nem egy telefon kell hanem egy iphonenak látszó tárgy. Egy iphone klón. Ez van.
2012. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, neki egy iPhone kellene, de mivel nincs rá pénze, megpróbálkozna egy klónnal.Ami messze van az iPhonetól, anyagminőségben, felhasználói élményben, hardverben még inkább, de legfőképp szoftveresen.És az ép gondolkodástól is.Az összes ilyen klón szemetet be kellene tiltani.
2012. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!